Pozycjonowanie za granicą – sposób za zwiększenie popularności na rynkach zagranicznych

No Comments

Jeżeli decydujesz się na stronę wielojęzyczną, na pewno chcesz, aby była łatwa do znalezienia nie tylko w Polsce, ale także poza nią. Mkgroup to firma, która świadczy usługi pozycjonowania za granicą i w kraju, dzięki czemu masz szanse zdobyć klientów zagranicznych.

Pozycjonowanie za granicą to działania, których celem jest zwiększenie widoczności.

Pozycjonowanie za granicą to działania, których celem jest zwiększenie widoczności i uzyskanie wysokich pozycji w zagranicznych wersjach wyszukiwarek internetowych. Pozycjonowanie zagraniczne umożliwi potencjalnym klientom szukającym produktów lub usług na rodzinnym rynku trafienie właśnie na Twoją stronę i skorzystanie z Twoich usług, mimo że biznes prowadzisz w Polsce. Aby pozycjonowanie za granicą było efektywne, firma oferująca taką usługę musi przeprowadzić wcześniej analizę zachowania konsumentów na docelowym rynku.

Cennik usług:

– Audyt SEO strony i sporządzenie oferty – cena zależy od ilości fraz i ilości rynków (krajów), na który ma być sporządzona oferta – od 450zł,

– Kampania SEM: linki sponsorowane – cena zależy od budżetu reklamowego i stopnia zaawansowania kampanii reklamowej w Internecie. Prowizja wynosi 10-15% budżetu.

– Kampania SEO (na rynku wewnętrznym i wewnętrznym) – cena za efekt, widoczność w TOP10, cena zależy od stopnia zaawansowania słowa, od 10zł/m-c.

Categories: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *